пʼятниця, 17 травня 2013 р.

Програма Велодня 2013 в Херсоні

В суботу, 25 травня 2013 року в Херсоні відбудеться велопарад з нагоди всеукраїнського Велодня.

До участі запрошуються уcі власники велосипедів незалежно від класу, віку та стану велосипеда. Маєш велосипед — приходь і приєднайся до велоспільноти! Акція влаштовується раз на рік з метою показати громаді кількість велосипедистів в місті. А також для пропагування велосипеда, як засоба пересування містом та за його межами у справах, або в якості активного відпочинку.
Треба зазначити, що кожен, хто використовує велосипед — є велосипедистом, незалежно від того чи ви займаєтесь спортом, туризмом чи тільки їздите велосипедом на роботу.

Велодень влаштовується велосипедистами для велосипедистів, жодних політичних закликів та подібного не заплановано.

Офіційна частина святкування Велодня розпочнеться о 9:30 на Привокзальній площі (площа, перед залізничним вокзалом) де учасників зустрінуть працівники ДАІ та дадуть роз'яснення щодо діючих правил дорожнього руху стосовно окремих вимог для велосипедистів.

О 10:00 розпочнеться велопарад по маршруту пр. Ушакова — вул. Перекопська — ККЗ «Ювілейний» у супроводі автомобіля ДАІФініш велопараду о 10:30 на площі біля ККЗ «Ювілейний» і розважальна програма з конкурсами та подарунками для велосипедів.

Додатково влаштовується збір груп по районам для організованого руху до місця старту. А також виїзд на природу після офіційної частини. За усіма подробицями ласкаво запрошуємо на велофорум Херсона.

Немає коментарів:

Дописати коментар