Прес-реліз


«ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ВЕЛОДЕНЬ» 
30 травня 2015 року 

«Всеукраїнський Велодень» – загальноукраїнське свято, яке об'єднує тисячі велосипедистів України в спільному велопараді центральними вулицями міст. Учасники акції, незалежно від віку та стилю катання, виступають за здоровий і активний спосіб життя, безпеку та взаємоповагу на дорогах і наголошують на необхідності створення цивілізованих умов для руху велосипедистів у відповідності до європейських стандартів.

За дев’ять років з моменту започаткування акції до неї приєдналось понад півсотні міст, зокрема всі обласні центри України, та десятки тисяч людей.Велосипедисти хочуть привернути увагу влади та громадськості до потреби створення зручної, екологічної та безпечної транспортної інфраструктури в населених пунктах. Масовість «Велодня» демонструє, що проблеми та вимоги людей, котрі надають перевагу велосипеду, не можуть і надалі ігноруватись органами центральної та місцевої влади.

«Велодень» – не політична акція, а ініціатива велосипедистів України. Організаторами заходу в різних містах виступають спортивні та громадські організації, а також велоактивісти.

У Херсоні свято розпочнеться 30 травня о 14:00 загальним збором велосипедистів міста в парку ім. Ленінського Комсомолу поряд з фонтаном «Світловий».

Старт велопараду відбудеться о 15:00. Маршрут руху: Вул. Пестеля — Площа Свободи — проспект Ушакова — набережна (пл. ім Ю. Тутушкіна).

У колоні проїдуть представники різних народів та національностей з прапорами відповідних країн, демонструючи єдність і дружбу в рамках реалізації проекту: «Полікультурна Херсонщина», ініційованого Херсонською обласною державною адміністрацією, Херсонським державним університетом, а також консорціумом національно-культурних товариств та дослідницьких центрів Херсонщини за підтримки Української миротворчої школи.

У програмі святкування «Велодня» на набережній по пр. Ушакова спільно з громадським заходом «тишо-тишо фест» узгодженим з владою. Передбачені розважальні конкурси та виставка незвичайних велосипедів. Також буде зроблене наймасштабніше групове фото учасників акції.

Немає коментарів:

Дописати коментар